Depilacja laserowa – na co zwracać uwagę?

Posted by admin on
Depilacja laserowa – na co zwracać uwagę?

Piękne ciało

Kobiety mają bardzo wiele marzeń – chcą być zgrabne, młode, szczupłe i efektownie wyglądać dla siebie, koleżanek oraz ukochanego mężczyzny. Piękne ciało jest podstawą, a niejedna kobieta pragnie podobać się mężczyznom, pokazując im zadbane, gładkie ciało na plaży i w letnie, ciepłe miesiące. Powszechną skazą urody są włosy, a raczej zbędne owłosienie na nogach, rękach czy twarzy. Rozwiązań jest wiele – golenie, wyrywanie, usuwanie włosów za pomocą wosku lub depilacja laserowa.

Gabinety piękności

Ten ostatni sposób jest znakomity, pomaga niejednej osobie pozbyć się włosów szybko, łatwo, bezboleśnie, a co najważniejsze skutecznie. Coraz więcej gabinetów oferuje taki sposób zwalczania zbędnego owłosienia i odnosi sukces. Laser jest nowoczesny, pomaga usunąć owłosienie za pomocą wiązki lasera, szybko, łatwo oraz bardzo skutecznie. Niejedna osoba ma zamiar zadbać o laserowe usuwanie włosów z różnych miejsc.

Jeśli owłosienie jest obfite to należy je ogolić dzień przed zabiegiem depilacji laserowej. Tydzień przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingów, a głębokie peelingi nie mogą być wykonane trzy miesiące przed zabiegiem. Preparatów z witaminą A nie wolno zażywać już pięć dni przed zabiegiem. Solarium oraz ekspozycja na promienie słoneczne nie jest wskazana już na pięć dni przed zabiegiem.

Częstotliwość zabiegów

Samoopalaczy nie wolno używać dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeśli wyrywany jest ząb to należy poczekać z laserową depilacją co najmniej przez dwa-trzy dni. Jakość takiego zabiegu jest wysoka, a solidne gabinety w Krakowie (np. tutaj depilacja laserowa) dbają o zadowolenie klientów.

Zabieg należy powtarzać co miesiąc. Od trzech do ośmiu zabiegów pozwala pozbyć się niepożądanego owłosienia. Klienci chętnie z takich zabiegów korzystają i mają zupełną rację postępując w ten sposób. Najczęściej dzięki depilacji laserowej usuwa się włosy z rąk, nóg, okolic bikini oraz pleców (to ostatnie u panów). Podsumowując, gładkie ciało jest dowodem na to, że kobieta dba o siebie i chce pokazać siebie w atrakcyjnej formie. Gładkie, długie, opalone nogi są seksowne i na pewno warto zrobić wiele, by takie nogi prezentować światu.