Pianki do włosów – piękny i zdrowy wygląd.

Pianki do włosów – piękny i zdrowy wygląd.

Produkty do stylizacji włosów

Jeden z podstawowych, stosowanych od dawna produktów do stylizacji fryzury – pianka do włosów, jest nieodłącznym elementem wyposażenia kosmetyczki. Pianki do włosów, zróżnicowane pod względem swojego działania, posiadają zróżnicowane właściwości, wpływające zarówno na utrwalenie fryzury, jej kształt oraz kondycję włosów. 

Pianka do włosów

Bardzo ważne przy doborze pianki do włosów jest określenie, jakie będzie przeznaczenie kosmetyku. Pianki, dostępne w szerokiej ofercie w drogeriach, mogą działać utrwalająco na fryzurę, wygładzająco, uwydatniająco skręt loków, ochronnie i odżywczo.

Zawarte w składzie pianek do włosów pantenol i witamina B5 znakomicie nawilżają włosy, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a obecna w składzie formuła termiczna chroni pasma przed działaniem wysokich temperatur.

Stylizacja włosów kręconych

W zależności od sposobu aplikacji oraz rodzaju pianki do stylizacji włosów, można osiągnąć zróżnicowane efekty. Dla osób z włosami przetłuszczającymi poleca się nakładanie pianki nie bezpośrednio przy skórze głowy, aby włosy dłużej zachowały świeżość.

Osoby o włosach cienkich powinny nakładać piankę do włosów u nasady, na włosy lekko osuszone i przeczesane, a dla dodatkowego zwiększenia objętości fryzury zaleca się ponowną aplikację na włosy suche. Dla osiągnięcia efektu loków, przed ułożeniem, warto wetrzeć piankę w poszczególne pasma.

Pianki do włosów – Wszechstronne działanie

Pianki do włosów (zobacz) to kosmetyki o wszechstronnym działaniu. Podstawowy produkt, a zastosowanie zróżnicowane. Nakładając piankę na włosy, można szybko i łatwo ułożyć fryzurę, a efekt będzie udany. Dzięki zawartym składnikom odżywczym, pianki do włosów dbają o dobra kondycję włosów, odżywiając je i chroniąc przed zewnętrznymi zagrożeniami.

Dodatkowym atutem pianek do włosów jest ich działanie utrwalające fryzurę. Dzięki zastosowaniu jednej pianki do włosów, można cieszyć się co najmniej trzema doskonałymi rezultatami.