RF frakcyjny mikroigłowy – kilka informacji

RF frakcyjny mikroigłowy – kilka informacji

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który pobudza skórę do regeneracji poprzez jej mechaniczne uszkodzenia, serię drobnych nakłuć, oraz ogrzewanie do wybranej temperatury. Prowadzi to do zapoczątkowania procesów naprawczych na wielu poziomach. Takie kompleksowe działanie przynosi doskonałe rezultaty w walce ze zmarszczkami, rozstępami, przebarwieniami oraz zwiotczałą skórą. Ze względu na wyraźne zmniejszenie się widoczności mankamentów na skórze zabieg ten jest niezwykle często wybierany przez klientów i bardzo przez nich chwalony.

Urządzenie do radiofrekwencji Medika to najnowocześniejsza technologia w służbie piękna.

Mimo iż rynek urządzeń beauty jest niezwykle bogaty i cały czas dalej się rozwija, jedynie urządzenie firmy Medika wyposażone jest w dwie głowice, inwazyjną i nieinwazyjną, co daje szerokie spektrum zastosowań podczas wykonywania zabiegów radiofrekwencji. Przy użyciu głowicy inwazyjnej istnieje możliwość zaprojektowania różnej głębokości ukłuć oraz wykorzystania jednego z trzech rodzajów sterylnych, jednorazowych końcówek. Możliwość zmiany zakresu stosowanych fal radiowych pozwala dodatkowo na ogrzewanie skóry do różnej temperatury, w zależności od potrzeb. Dzięki zastosowaniu tych nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań RF mikroigłowy jest obecnie jednym z najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb narzędzi dostępnych na rynku.

Urządzenie oferowane przez firmę Medika jest produktem w całości wykonanym w Polsce, z antybakteryjnych materiałów. Posiada panel dotykowy ułatwiający obsługę oraz menu w języku polskim. Dzięki wszechstronności zastosowania doskonale wesprze wyposażenie każdego salonu kosmetycznego. Wraz z urządzeniem klient otrzymuje dostęp do certyfikowanego szkolenia oraz poszkoleniową opiekę specjalisty, która pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie zabiegów.

Zauważalność pierwszych efektów występująca tuż po zabiegu sprawia, że zadowoleni pacjenci chętnie wracają na kolejne serie. Najlepiej zastosować co najmniej trzy zabiegi w serii odbywające się w miesięcznych odstępach, dzięki czemu stara skóra ma szansę zostać w pełni zastąpiona przez nową, jędrną tkankę.

Więcej o urządzeniu przeczytasz tu: https://medikapoland.pl/pl/21-rf-mikroiglowy-urzadzenia